Vážení zákazníci, e-shop ARMINA.cz pro Vás upravujeme a již brzy zde naleznete více produktů z naší nabídky. Děkujeme za pochopení Vaše ARMINA.cz

Jak produkty balíme?

Jak šperky balíme?

 

Návrh bez názvu (15)

 

My v ARMINA.cz  dobře víme, že krása samotného šperku není všechno a že, aby radost z nákupu byla co největší, jde především o první dojem. O tu kouzelnou chvíli kdy si sednete v ruce máte bublinkovou obálku a nemůžete se dočkat až ji otevřete.

nad (1418 × 336 px)

Právě z toho důvodu balíme každý náš šperk do dárkové krabičky a teprve to potom do bublinkové obálky. Dárkovou krabičku od nás máte zcela zdarma jako dárek. 

  • Chirurgická ocel je velmi oblíbený materiál pro výrobu šperků, protože je velmi odolný a nezpůsobuje alergie. Šperk z chirurgické oceli také vypadá velmi elegantně a moderně, a proto se hodí do různých příležitostí.

  • Pokud obdržíte šperk z chirurgické oceli v dárkové krabičce jako dárek od  ARMINA.cz, je to obvykle projev péče a pozornosti. Snažíme se poskytnout svým zákazníkům co nejlepší zážitek z nakupování a často nabízíme různé dárky a výhody. Dostat krásný šperk z chirurgické oceli v dárkové krabičce je také skvělým způsobem, jak oslavit speciální příležitost, jako je narozeniny, svátek, nebo výročí.

  • Daňový doklad vždy zasíláme pouze emailem na uvedenou adresu. To proto, aby jsme mohli šperky doručit jako dárek přímo člověku, kterého chcete obdarovat. Nemusíte se ničeho bát. U nás nežádanou cenovku v zásilce rozhodně nikdo nenajde!

  • Dárková krabička také dodává šperku z chirurgické oceli další kouzlo. Krabička ochrání šperk před poškozením a může být skvělým místem pro uložení šperku, když ho nepoužíváte. Navíc, dárková krabička vypadá velmi elegantně a může být skvělým doplňkem k šperku samotnému.

Celkově lze říci, že dostat šperk z chirurgické oceli v dárkové krabičce jako dárek od ARMINA.cz je velmi krásný a vzrušující zážitek. Je to skvělý způsob, jak ocenit svého partnera, přítele nebo rodinu, nebo si zkrátka jen zpříjemnit den tímto krásným šperkem.


Pokud je zboží nenošené a nepoškozené, můžete jej u nás do 14 dnů vrátit a do 30 dnů vyměnit za kus, který Vám už určitě přesně padne. (3)


  • Každý šperk balíme do dárkové krabičky, kterou od nás máte jako dárek
  • Při objednávce nad 1499kč od nás máte přepravu zdarma
  • Odesíláme do 24 hodin od objednání
  • Můžete vrátit do 14 dnů bez udání důvodu

Nezapomeňte nás sledovat 


 

Zpět do obchodu