Vážení zákazníci, e-shop ARMINA.cz pro Vás upravujeme a již brzy zde naleznete více produktů z naší nabídky. Děkujeme za pochopení Vaše ARMINA.cz

A1128 Náhrdelník STROM ŽIVOTA

Délka 45cm - 50 cm. Přívěsek: 1,75 cm, šířka 1,3 cm.

Skladem
899 Kč
Kategorie: Dámské šperky z chirurgické oceli
Záruka: 2 roky
Materiál: Chirurgická ocel
Barva: Zlatá
Druh: Řetízek s přívěskem
Délka: 45 - 50 cm
Kameny: Ano
Pro koho: Dámský
Tvar: Strom života
Zapínání: Karabina
A1128 Náhrdelník STROM ŽIVOTA z chirurgické oceli ve zlaté barvě
Tip

Oživte svůj vzhled s A1128 Náhrdelník STROM ŽIVOTA ve zlaté barvě! Tento elegantní náhrdelník je vyroben z chirurgické oceli a zdobí ho barevné zirkony, které připomínají život a radost.

Náhrdelník má nastavitelnou délku řetízku od 46 cm do 51 cm, což umožňuje perfektní přizpůsobení vašemu zápěstí. Jeho stříbrný strom života s lesklými zirkony přidává nádherný lesk a eleganci každému outfitu.

Praktické zapínání na karabinu zajišťuje snadné a bezpečné nošení. Výška přívěsku činí 1,75 cm a šířka 1,3 cm, což zaručuje, že tento náhrdelník přitáhne pozornost svým jemným detailům a precizním provedením.

Nechte tento nádherný náhrdelník zdobit váš krk a přinášet do vašeho života sílu a harmonii symbolizovanou stromem života.

  1. Elegantní design s výrazným významem: Tento A1128 Náhrdelník STROM ŽIVOTA je zdobený stříbrným stromem života, který symbolizuje sílu, růst a spojení s přírodou. Barevné zirkony dodávají náhrdelníku jemný lesk a eleganci, což ho činí nejen stylovým doplňkem, ale také zdrojem inspirace a pozitivní energie.

  2. Variabilita délky a praktické zapínání: Náhrdelník má nastavitelnou délku řetízku od 46 cm do 51 cm, což umožňuje perfektní přizpůsobení každému zápěstí. Zapínání na karabinu je praktické a zajišťuje snadné a bezpečné nošení, což je důležitý faktor pro pohodlí a jistotu nositele.

  3. Kvalita a precizní provedení: Vyroben z chirurgické oceli, tento náhrdelník je odolný a trvanlivý. Jeho výška přívěsku 1,75 cm a šířka 1,3 cm zaručuje, že náhrdelník přitáhne pozornost svým jemným detailům a precizním provedením, což je důležité pro estetiku a atraktivitu šperku.

Zpět do obchodu