Vážení zákazníci, e-shop ARMINA.cz pro Vás upravujeme a již brzy zde naleznete více produktů z naší nabídky. Děkujeme za pochopení Vaše ARMINA.cz

Reklamační řád/ Záruční a reklamační podmínky

Záruční a reklamační podmínky

  • Reklamační řád je nedílnou součástí Všeobecných obchodních podmínek
    prodávajícího ARMINA, s.r.o., Březinova 3979/94, 58601, Jihlava

Mějte prosím na paměti, že k zachování estetických a funkčních kvalit co nejdelší dobu je nutno věnovat šperku správnou péči,

a sice:

  1. Používat šperky jen k účelům, ke kterým jsou určeny a rozhodně je nenosit při těžké manuální práci, ve vlhkém či agresivním prostředí, ve vodě, bazénu, sauně apod.!
  2. Šperky odkládat před spaním, aby nedošlo k jejich mechanickému poškození!
  3. Chránit šperky před chemickými vlivy, např. kosmetickými přípravky, parfémy, při barvení vlasů apod.!
  4. Chránit šperky před nárazy a mechanickým poškození!
  5. Čistit šperky přípravky výhradně k tomu určenými nebo požádat o odborné vyčištění přímo ve zlatnické prodejně, zejména pokud jde o šperky s kameny!
  6. Důsledně chránit šperky s lepenými kameny (zejména v bílé či barevné pastě) před stykem s vodou či kosmetickými přípravky a parfémy!

Důležité upozornění:

Odpovědnost za vady se nevztahuje na vady šperků vzniklé v důsledku opotřebení způsobené obvyklým užíváním, jako jsou např. oxidace, poškrábání, otěr povrchové úpravy, na vady způsobené nevhodným zacházením  a mechanickým poškozením, jako jsou např. deformace šperku, přetržení řetízku, rozbití kamenů, stržení závitu, apod.

Zpět do obchodu